Новий подих твого міста

ЖК «Ювілейний» розташований у центрі міста Миколаївки за адресою: провулок Шкільний, 7.
До Слов'янська – 20 хвилин їзди, до Краматорська – 30 хв.
Загальна площа забудови становить 7500м2. Планується побудувати 5 будинків на 198 квартир.
Комплекс розміщений у пішій доступності від усіх соціально значущих об’єктів міста.

Спортивно-оздоровчий комплекс «Енергетик»

До ваших послуг басейн з п’ятьма доріжками, зал для занять ігровими видами спорту, тренажерний зал з унікальним для Донецького регіону обладнанням, зал для тренувань боксерів і дзюдоїстів, зал для занять фітнесом, дитяча кімната, сауна, салон краси, масажний кабінет

СОК «Энергетик»

Магазини Varus та АТБ

Можливість робити покупки, не витрачаючи багато часу на дорогу. Тут вам запропонують широкий вибір товарів щоденного попиту. Продукція магазинів даних мереж – це відмінне співвідношення ціни і якості.

Магазин АТБ

Ресторан «Зоря»

Стильний дизайн інтер'єру, чудова атмосфера, страви європейської кухні, жива музика – тут створена затишна обстановка і продумано все до дрібниць. Двері кафе щодня відкриті для відвідувачів у приміщенні однойменного готелю, побудованого ПАТ «Донбасенерго» в центрі міста.

Ресторан «Заря»

Футбольно-легкоатлетичний стадіон «Авангард»

Футбольне поле зі штучним покриттям і трибунами для глядачів на 1800 місць, манеж для міні-футболу, майданчик для баскетболу, корти для бадмінтону (проектне будівництво).

Футбольно-легкоатлетический стадион «Авангард»

Парковий комплекс

Який буде включати меморіал захисникам Миколаївки, естраду, мотузковий парк, роллердром, кафе на 100 місць, дитячі майданчики, зони відпочинку, альтанки (проектне будівництво).

Парковый комплекс

Інвестиція в здорове та комфортне майбутнє!

 • Вигідна ціна

  На етапі будівництва ми пропонуємо найпривабливіші ціни, а також програми лояльності і вигідні умови для тих, хто вирішить скористатися розстрочкою.

 • Власна повноцінна інфраструктура

  На території житлового комплексу невдовзі з’являться гостьові стоянки для автомобілів та підземний паркінг. Завдяки вдалому розміщенню будинків на території буде облаштовано сучасні дитячі та спортивні майданчики, альтанки для відпочинку. Площа озеленення прибудинкової території становитиме 8,5 тис. м2.

 • Сучасні технології будівництва

  ЖК «Ювілейний» зводиться за сучасними технологіями з використанням лише високоякісних будівельних матеріалів. Архітектори та дизайнери впроваджують нові рішення, спрямовані на поліпшення умов життя майбутніх мешканців комплексу.

 • Комфортні рішення для життя

  Будинки комплексу відповідатимуть сучасним вимогам до житла і матимуть усе необхідне для комфорту його мешканців: презентабельні вестибюлі, зручні пандуси, приміщення для візочків. У холі загального користування будуть розміщені поштові скриньки для кожної квартири. На поверсі секції передбачено до 4-х квартир. Висота поверхів – 3 метри. Підлога в приміщеннях громадського користування та в приміщеннях з вологим режимом буде виконана із застосуванням керамічної плитки, в сухих – із застосуванням лінолеуму.

 • Сучасна експлуатаційна компанія

  Після введення в експлуатацію обслуговувати будинки буде сучасна експлуатаційна компанія, яка надаватиме якісні послуги їх мешканцям.

Замовник будівництва – ПАТ «Донбасенерго»

Забудовник – «Донтем».

ПАТ «Донбасенерго», дотримуючись стратегії розвитку компанії як соціально відповідального бізнесу, приділяє значну увагу соціально-економічному розвитку регіону, в якому розташоване містоутворювальне підприємство Миколаївської об’єднаної територіальної громади – Слов’янська ТЕС.

Основний житловий фонд Миколаївки було збудовано в 50–60-х роках минулого століття. Багато будинків із цього фонду потребують капітального ремонту, але є будинки, в яких неможливо, через їх конструктивні особливості, виконати капремонт або реконструкцію, вони перебувають в аварійному стані.

Отже, враховуючи нагальну потребу в реалізації проєкту для місцевих жителів, «Донбасенерго» прийняло рішення щодо будівництва нового житлового комплексу.

Компанія продовжує реалізовувати на сході країни реальні проекти, завдяки яким створюються нові робочі місця, а жителі Миколаївки, Слов'янська, Краматорська отримують всі умови для повноцінного життя, оздоровлення та занять професійним спортом.

Продумано все до дрібниць та наповнене сенсом!

ЖК «Ювілейний» – комфортне для проживання «місто в місті», що налічуватиме 5 чотириповерхових будинків, об’єднаних в один архітектурний ансамбль загальною площею 2,5 га.

Чотириповерховий будинок № 1 матиме дві секції. У будинку буде розміщено 30 квартир:

 • 6 – однокімнатних,
 • 8 – двокімнатних,
 • 14 – трикімнатних,
 • 2 – чотирикімнатних.

Проектом прийнята каркасна схема будівлі з самонесучими стінами.

Планування квартир житлового будинку № 1, секція 1, 1 поверх.

Планування квартир житлового будинку № 1, секція 2, 1 поверх.

Планування квартир житлового будинку № 1, секція 1, 2-4 поверхи.

Планування квартир житлового будинку № 1, секція 2, 2-4 поверхи.

Поверх 1 Поверх 1 Поверх 2 Поверх 3 Поверх 4 Поверх 2 Поверх 3 Поверх 4 БС-1 БС-2
УМОВНІ ПОЗНАЧЕННЯ Однокімнатна Площа житлових кімнат Загальна площа квартири без літніх приміщень Загальна площа квартири з літніми приміщеннями (зі знижувальними коефіцієнтами) 21,43 35,93 39,47

Обирай найоптимальніший варіант!

Контакти

ЖК Ювілейний

84181, Україна, м. Миколаївка,
провулок Шкільний, 7